IV. Monorierdő Barátság Kupa Nyílt Ju-jitsu Verseny
2011. május 07.-én Monorierdő Fekete István Általános Iskola tornatermében megrendezésre kerülő versenyünk célja a Magyarországi Harcművészek
hovatartozástól függetlenül, barátság jegyében találkozhassanak, és összemérhessék tudásukat, erejüket.


Kata Waza

Gyermek I. kategória (3)

I. helyezett

Badacsonyi Lóránt (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Pajor Tünde (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Molnár Tímea (Monorierdő Dojo)

Gyermek II. kategória (4)

I. helyezett

Dobos Martin (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Dankó Dominik (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Dobos Kitti (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Rácz László (Monorierdő Dojo)

Serdülő kategória (4)

I. helyezett

Hornyák Ákos (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Csákvári Bálint (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Badacsonyi Viktória (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Magócsi Márk (Monorierdő Dojo)
Ifjúsági - Felnőtt kategória (4)

I. helyezett

Seprenyi Bettina (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Szabó Károly (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Perjés Zoltán (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Mányi József (Monorierdő Dojo)
Tachi-Randori Waza
Manó lány kategória (3)

I. helyezett

Magócsi Mercédesz (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Pityák Patrícia (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Sebők Eszter (Monorierdő Dojo)
Manó fiú kategória -20 kg (3)

I. helyezett

Dobos Balázs (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Tóth Máté (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Dobos Dániel (Monorierdő Dojo)
Manó fiú kategória 20 kg+ (3)

I. helyezett

Fejes Richard (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Daróczi Ármin (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Kozma Áron (Monorierdő Dojo)
Gyermek I. lány kategória (3)

I. helyezett

Bakó Eszter (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Pajor Tünde (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Molnár Tímea (Monorierdő Dojo)
Gyermek I. fiú kategória, 25 kg (3)

I. helyezett

Fejes Richard (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Kozma Dávid (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Fejes Lóránt (TC, Kecskeméti Dojo)
Gyermek II. fiú kategória, -25kg (4)

I. helyezett

Fejes István (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Csákvári Balázs (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Pásztor Attila (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Csákvári Áron (Monorierdő Dojo)
Gyermek II. fiú kategória, 25+kg (4)

I. helyezett

Raffai Noel (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Badacsonyi Lóránt (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Molnár Ferenc (TC, Kecskeméti Dojo)

IV. helyezett

Dobos Martin (Monorierdő Dojo)
Serdülő I. fiú kategória, -40kg (4)

I. helyezett

Dankó Dominik (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Rácz László (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Varga Márk (Hatvani Dojo)

IV. helyezett

Melik Balázs (Monorierdő Dojo)
Serdülő lány kategória (2)

I. helyezett

Badacsonyi Viktória (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Dobos Kitti (Monorierdő Dojo)
Serdülő II. fiú kategória, -45kg (5)

I. helyezett

Csákvári Bálint (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Szombati Dávid (Hatvani Dojo)

III. helyezett

Badacsonyi Botond (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Magócsi Márk (Monorierdő Dojo)
Ifjúsági kategória, -50kg (3)

I. helyezett

Barta Zsolt (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Perjés Zoltán (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Seprenyi Bettina (Monorierdő Dojo)
Ifjúsági fiú kategória, -60kg (3)

I. helyezett

Turányi Bence (TC, Kecskeméti Dojo)

II. helyezett

Szombati Tibor (Hatvani Dojo)

III. helyezett

Mányi József (Monorierdő Dojo)
Ifjúsági fiú kategória, 70kg+ (3)

I. helyezett

Szabó Károly (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Bus András (TC, Kecskeméti Dojo)

III. helyezett

Bakos Bence (Hatvani Dojo)
Monorierdő Barátság Kupa, Egyéni összetett eredménye alapján:

I. helyezett

Dankó Dominik (Monorierdő Dojo)

II. helyezett

Csákvári Bálint (Monorierdő Dojo)

III. helyezett

Szabó Károly (Monorierdő Dojo)

IV. helyezett

Badacsonyi Lóránt (Monorierdő Dojo)

Monorierdő Barátság Kupa Külön díj:

 

Fejes Richard (TC, Kecskeméti Dojo)

Monorierdő Barátság Kupa Külön díj:

 

Szombati Dávid (Hatvani Dojo)

 

 
 
       
  Minden jog fenntartva! © Füzesi Péterné - Ifjúsági Jujutsu Kör Alapítója (2009)